OFICJALNIE: Caio Henrique odszedł z Atlético Madryt po zaledwie jednym rozegranym meczu

OFICJALNIE: Caio Henrique odszedł z Atlético Madryt po zaledwie jednym rozegranym meczu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Atlético Madryt | AS Monaco

Atlético Madryt potwierdziło rozstanie z 23-letnim Caio Henrique. Brazylijczyk karierę będzie kontynuował w AS Monaco.

Lewy obrońca został wypatrzony w rezerwach Santosu już w lutym 2016 roku. Początkowo trafił on do drużyny U-19, lecz niespełna pół roku później mógł cieszyć awansem do klubowych rezerw. Od tego momentu zawodnik był systematycznie wypożyczany do drużyn z ojczyzny.

Były to kolejno Paraná, Fluminense oraz Grêmio Porto Alegre. Przez ten czas Caio Henrique łącznie uzbierał 72 występy, podczas gdy w trykocie „Los Rojiblancos” było mu dane zagrać tylko raz. Wiadomo już, że tego rezultatu nie poprawi.

Po wielu nieudanych próbach, Atlético Madryt w końcu udało się pozbyć Brazylijczyka definitywnie. Na jego usługi skusiło się AS Monaco, wykładając za całą transakcję osiem milionów euro.

Siedmiokrotny reprezentant „Canarinhos” do lat 23 obowiązkowe testy medyczne ma już za sobą, zatem nic nie stało na przeszkodzie, aby mógł podpisać kontrakt. Porozumienie związało obie strony do 30 czerwca 2025 roku.

To trzecie wzmocnienie „Czerwono-Białych”, gdyż wcześniej klub pozyskał Anthony’ego Musabę i Axela Disasiego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy