OFICJALNIE: Cancelo w Manchesterze City

OFICJALNIE: Cancelo w Manchesterze City fot. Manchester City
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Manchester City

João Cancelo został piłkarzem Manchesteru City.

Portugalski prawy obrońca podpisał umowę do 30 czerwca 2025 roku i wybrał koszulkę z numerem 27.

Na konto Juventusu, dotychczasowego pracodawcy piłkarza, przelane zostanie 30 milionów euro, a dodatkowo do Turynu przechodzi Danilo.

Cancelo jest tym samym bohaterem trzeciego letniego transferu City po Rodrim i Angelino.

25-latek nie pograł długo w Turynie, bo trafił tam zaledwie rok temu z Valencii za około 40 milionów euro. Wcześniej jednak spędził sezon na wypożyczeniu w Interze Mediolan, więc łącznie na poziomie Serie A ma dwie bramki i sześć asyst w 51 spotkaniach.

14-krotny kadrowicz Portugalii seniorską karierę rozpoczynał w Benfice, z której w 2014 roku przeniósł się najpierw na wypożyczenie do Valencii, a rok później definitywnie. W City spotka się z kolegą z reprezentacji - Bernardo Silvą.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy