OFICJALNIE: Caputo w Sassuolo

OFICJALNIE: Caputo w Sassuolo
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: US Sassuolo Calcio | Corriere dello Sport

US Sassuolo Calcio sfinalizowało transfer Francesco Caputo.

Blisko 32-letni środkowy napastnik w ubiegłym sezonie rozegrał 39 spotkań. Swoją obecność na boisku zaznaczył 16 trafieniami i trzema kluczowymi podaniami. To jednak nie pozwoliło uchronić Empoli od spadku. 

Sytuacja Włocha przykuła jednak uwagę Genoi i Sassuolo , z których konkretniejsza była ekipa z Modeny. Były już pracodawca doświadczonego zawodnika oczekiwał 10 milionów euro, lecz ostatecznie otrzyma 7,5 miliona, a dodatkowo Filippo Bandinelliego i Ettore Gliozziego.

Francesco Caputo z nowym zespołem podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku i w pierwszym sezonie będzie mógł liczyć na zarobki w wysokości miliona euro. Natomiast po 12 miesiącach czeka go podwyżka o 500 tysięcy euro. 

Dla Sassuolo to już siódme wzmocnienie przed kolejnym sezonem. Wcześniej sprowadzono m.in. Jeremy’ego Toljana i Hameda Juniora Traorè.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy