OFICJALNIE: Carcela-González w Standardzie

OFICJALNIE: Carcela-González w Standardzie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Standard Liège

Mehdi Carcela-González związał się umową ze Standardem Liège.

28-latek trafił do Belgii w styczniu na zasadzie wypożyczenia. Już wtedy ekipa z Liège zastrzegła sobie prawo pierwokupu zawodnika, z którego teraz postanowiła skorzystać. Nieoficjalnie mówi się, że Granada zarobi na transferze skrzydłowego blisko cztery miliony euro.

Dla Marokańczyka jest to powrót do Standardu. Carcela-González jest bowiem wychowankiem tego klubu. W jego barwach rozegrał łącznie 175 meczów, w których zdobył 30 goli i zanotował 34 asysty. W obecnym sezonie wystąpił natomiast w 16 spotkaniach. Na jego dorobek złożyło się pięć goli i aż dziewięć podań otwierających kolegom drogę do bramki.

Warto dodać, że 28-latek znalazł się również w kadrze reprezentacji Maroko na rozpoczynające się 14 czerwca Mistrzostwa Świata. W Rosji podopieczni Hervé Renard zmierzą się w grupie B kolejno z zespołami Iranu, Portugalii i Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy