Oficjalnie: Carrasco na dłużej w Atlético

Oficjalnie: Carrasco na dłużej w Atlético
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Atlético

Yannick Ferreira Carrasco przedłużył swój kontrakt z Atlético Madryt.

Poprzednia umowa Belga obowiązywała do 2020 roku i zawierała klauzulę odstępnego w wysokości 40 milionów euro. Była ona o tyle problematyczna, że 23-latek wzbudzał coraz większe zainteresowanie ze strony bogatych klubów, a przed "Rojiblancos" zakaz transferowy, który uniemożliwiłby im znalezienie następcy. Teraz jednak nie powinno być z tym większych kłopotów.

Zawodnik związał się z "Los Colchoneros"do 2022 roku i przyznał, że jest bardzo szczęśliwy mając możliwość gry w Madrycie przez najbliższe lata. Klub nie wspomina w oświadczeniu o klauzuli, lecz "Marca" przekonuje, że w nowej umowie znalazł się zapis o sumie odstępnego w wysokości 100 milionów euro.

Carrasco trafił do Atlético w 2015 roku z Monaco za około 20 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy