Oficjalnie: Cebula wraca do Stali

Oficjalnie: Cebula wraca do Stali
Redakcja
Redakcja
Źródło: Stal Stalowa Wola

Artur Cebula zagra w najbliższym czasie w Stali Stalowa Wola. Młody defensor Korony Kielce został wypożyczony do końca 2012 roku z opcją powrotu po rundzie wiosennej.

Cebula trafił do Korony ze Stalowej Woli na początku sezonu 2010/11. Był w kadrze pierwszego zespołu żółto-czerwonych, jednak nie doczekał się debiutu w ekstraklasie. W rundzie jesiennej zaliczył dziewięć spotkań w Młodej Ekstraklasie.

Jego wypożyczenie do Stali Stalowa Wola obowiązywać będzie do końca 2012 roku, a w umowie został zawarty zapis o możliwości powrotu zawodnika do Korony po rundzie wiosennej obecnego sezonu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy