OFICJALNIE: Cecherz trenerem Chojniczanki

OFICJALNIE: Cecherz trenerem Chojniczanki fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Chojniczanka Chojnice

Przemysław Cecherz objął posadę szkoleniowca Chojniczanki Chojnice.

45-latek związał się z trzecim zespołem poprzedniego sezonu I ligi kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2019 roku. Cecherz zastąpi na tym stanowisku Krzysztofa Brede.

Urodzony w Łodzi szkoleniowiec przez ostatnie sześć miesięcy był związany z trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zespół pod jego wodzą wypracował średnią punktów 2,13 na mecz. 

Wcześniej Cecherz prowadził m.in. Widzewa Łódź, Raków Częstochowa, GKS Tychy, czy Kolejarza Stróże.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Kylian Mbappé z najlepszym sezonem w karierze. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy