Oficjalnie: CFR Cluj bez trenera
2015-04-02 22:31:50; Aktualizacja: 10 lat temu
Eugen Trică po zaledwie trzech miesiącach pracy w CFR Cluj podał się do dymisji.
38-letni szkoleniowiec prowadził zespół z Rumunii od początku stycznia. Od tego czasu zasiadł na ławce trenerskiej w sześciu ligowych spotkaniach, w których CFR Cluj zdobyło zaledwie dwa punkty za dwa bezbramkowe remisy.
Niedawny trzykrotny mistrz kraju oraz uczestnik Ligi Mistrzów boryka się obecnie z olbrzymimi kłopotami finansowymi. Dług klubu wobec różnych podmiotów wynosi blisko 20 milionów euro. Między innymi z tego powodu władze tamtejszych rozgrywek odjęły drużynie 24 "oczka", przez co ekipa spadła na ostatnie miejsce w tabeli.
Przypominamy również, że Eugen Trică był już trzecim opiekunem CFR Cluj w tym sezonie.



![Arsenal zakończy rok na szczycie Premier League. „Kanonierzy” nokautem przerywają świetną serię Aston Villi [WIDEO]](img/photos/114023/170x113/gabriel.jpg)







![Arsenal zakończy rok na szczycie Premier League. „Kanonierzy” nokautem przerywają świetną serię Aston Villi [WIDEO]](img/photos/114023/90x60/gabriel.jpg)











