Oficjalnie: Charles w Maládze

Oficjalnie: Charles w Maládze
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Malága CF

Charles przenosi się do Malági.

Drużynę z Andaluzji w ostatnim czasie opuściło kilku podstawowych zawodników, dlatego trwa praca nad wzmocnieniami. Jednym z nowych zawodników hiszpańskiego zespołu będzie własnie brazylijski napastnik, dotychczas występujący w Celcie. Klub z Vigo, według zawartego porozumienia, otrzyma za jego sprzedaż około 800 tysięcy euro.

Król strzelców Segunda División (drugi poziom rozgrywkowy) z 2013 roku ustalił już warunki umowy z nowym pracodawcą - zaraz po przejściu testów medycznych podpisze dwuletni kontrakt.

W minionym sezonie Charles wystąpił w 28 spotkaniach, strzelając zaledwie trzy gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1 FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy