Oficjalnie: Chermiti w GFC Ajaccio

Oficjalnie: Chermiti w GFC Ajaccio
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: GFC Ajaccio

Amine Chermiti zasilił szeregi GFC Ajaccio.

28-letni napastnik po przejściu testów medycznych podpisał z beniaminkiem Ligue 1 roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Przypominamy, że w ostatnim czasie Chermiti występował w barwach FC Zürich. Od sezonu 2010/11 rozegrał w sumie dla szwajcarskiej drużyny 153 spotkania, w których zdobył 44 gole i zanotował 23 asysty.

Warto także dodać, że były zawodnik takich ekip jak Étoile Sportive du Sahel, Hertha oraz Al-Ittihad ma na swoim koncie 38 występów w reprezentacji narodowej Tunezji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy