OFICJALNIE: Chiricheş w Sassuolo

OFICJALNIE: Chiricheş w Sassuolo fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: US Sassuolo Calcio

US Sassuolo Calcio i SSC Napoli wypracowały konsensus odnośnie transferu Vlada Chiricheşa.

Rumun po czterech latach definitywnie żegna się z „Błękitnymi”, których barwy zasilił przenosząc się z Tottenhamu Hotspur za siedem milionów euro. Środkowy defensor od początku pełnił na ogół rolę zmiennika i ostatecznie udało mu się rozegrać 48 spotkań (cztery trafienia). Dzisiaj jednak przyszła pora na rozstanie, bowiem jego angaż ogłosiło Sassuolo.

„Neroverdi” uzgodnili z SSC Napoli warunki wypożyczenia do końca bieżącego sezonu z obowiązkiem wykupu. Cała operacja ma pochłonąć 10 milionów euro plus ewentualne bonusy.

29-latek to 55-krotny reprezentant Rumunii, który poza nominalną pozycją może także grać na prawej stronie defensywy. W Sassuolo ma zastąpić sprzedanego do Juventusu Meriha Demirala.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy