OFICJALNIE: Chorążka w Zagłębiu Sosnowiec

OFICJALNIE: Chorążka w Zagłębiu Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o pozyskaniu Kacpra Chorążki.

Spadkowicz z Ekstraklasy kompletuje kadrę na walką o powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy. W ostatnich dniach pozyskał Kacpra Chorążkę.

20-latek przenosi się do pierwszoligowca z Wisły Kraków na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Golkiper rozpoczął przygotowania do rozpoczętych już rozgrywek pod okiem Macieja Stolarczyka. Po okresie przygotowawczym szkoleniowiec postanowił, że numerem jeden będzie jednak Michał Buchalik. To spowodowało, że Chorążka postanowił rozejrzeć się za innym miejscem.

Wychowanek krakowskiego klubu spędził ostatnie sześć miesięcy w Hutniku Kraków. Tam rozegrał dziewięć meczów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy