Oficjalnie: Chrapek w Catanii

Oficjalnie: Chrapek w Catanii
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Michał Chrapek pozytywnie przeszedł testy medycznie i podpisał kontrakt ze spadkowiczem Serie A Catanią Calcio.

Były już piłkarz Wisły Kraków związał się z Sycylijczykami czteroletnim kontraktem. Reprezentant Polski do lat 21 już po ostatnim meczu poprzedniego sezonu przyznał, że opuści „Białą Gwiazdę” i przeniesie się do Włoch.

22-latek tym samym powiększa polską kolonię piłkarzy we Włoszech. Catania w poprzednim sezonie Serie A zajęła 18 miejsce i spadła z ligi. Kwota transferu nie została oficjalnie ujawniona, jednak mówi się, że do klubowej kasy Wisły wpłynie 650 tysięcy euro.

Michał Chrapek w poprzednim sezonie wystąpił w 32 meczach Ekstraklasy, strzelił trzy bramki i dołożył taką samą liczbę asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy