OFICJALNIE: Christian Eriksen z koronawirusem

OFICJALNIE: Christian Eriksen z koronawirusem fot. Influential Photography / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Brentford FC

Brentford FC poinformowało o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u Christiana Eriksena.

Duńczyk nie mógł grać od lata, kiedy to stracił na moment przytomność podczas pierwszego meczu swojej reprezentacji na EURO 2020. Jak się okazało, doszło u niego wtedy do zatrzymania akcji serca, w wyniku czego konieczne okazało się wszczepienie sztucznego rozrusznika.

Z uwagi na surowe przepisy obowiązuje we Włoszech, piłkarz nie mógł nawet zostać zgłoszony do rozgrywek przez Inter Mediolan. Ostatecznie kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Po przejściu szczegółowych badań, „zielone światło” na występy dały władze angielskiej Premier League. Tym sposobem ofensywny pomocnik został zatrudniony przez Brentford.

Christian Eriksen jak dotąd zagrał w barwach „Szerszeni” trzy razy, a w ostatnim meczu zanotował nawet asystę. Z Leicester City (1:2) już go nie oglądaliśmy chociażby na ławce rezerwowych.

Jak poinformował bowiem klub, 30-latek uzyskał pozytywny wynik na koronawirusa. To samo spotkało Samana Ghoddosa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy