OFICJALNIE: Chwicza Kwaracchelia opuści półfinał play-offów o EURO 2024

OFICJALNIE: Chwicza Kwaracchelia opuści półfinał play-offów o EURO 2024 fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: GFF

Gruziński Związek Piłki Nożnej poinformował o absencji Chwiczi Kwaracchelii w meczu półfinałowym baraży o EURO 2024.

Drużyna prowadzona przez Willy’ego Sagnola w swoim ósmym spotkaniu w ramach eliminacji przegrała 1:3, a całe zawody rozegrał Chwicza Kwaracchelia. To on zdobył również jedyną bramkę dla swojej reprezentacji przeciwko Hiszpanii.

Zmagania w kwalifikacjach dla Gruzinów dobiegły już końca. Wciąż mogą oni jednak pojechać na Mistrzostwa Europy 2024 do Niemiec.

Przed kadrą baraże, które odbędą się w trybie jednego meczu półfinałowego oraz finału.

W pierwszym pojedynku na pewno zabraknie gwiazdy SSC Napoli i reprezentacji Gruzji. To efekt otrzymania trzeciej żółtej kartki podczas eliminacji.

Fakty są takie, że spośród trzech upomnień dwa z nich miały miejsce w trakcie listopadowych starć, najpierw ze Szkocją (2:2), a potem z Hiszpanią (1:3).

Rywalem zespołu będzie Azerbejdżan lub Luksemburg. O wszystkim zadecyduje losowanie.

Na etapie półfinału Gruzja podejmie swojego przeciwnika u siebie, w Tbilisi.

EURO 2024 rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 14 lipca 2024 roku. Baraże zaplanowano na marzec.

***

Co z Karolem Świderskim? Agent uspokaja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy