OFICJALNIE: Cibicki w ADO Den Haag

OFICJALNIE: Cibicki w ADO Den Haag fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ADO Den Haag

ADO Den Haag pozyskało Pawła Cibickiego.

25-latek przeprowadził się do Leeds United latem 2017 roku. Tam jednak miał problem z przebiciem się do pierwszej drużyny i był kolejno wypożyczany do Molde i Elfsborga. Następny sezon spędzi natomiast w ADO Den Haag.

Cibicki dołącza do holenderskiej ekipy na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku. W kontrakcie nie znalazł się zapis mówiący o wykupie.

Wychowanek Malmö zanotował w poprzednich rozgrywkach dla wspomnianego Elfsborga 14 meczów. Strzelił w nich pięć goli. Na swoim koncie miał też jedną asystę.

Nowy zespół napastnika, który w przeszłości występował w reprezentacjach Polski U-19 i U-20, to dziewiąta ekipa minionego sezonu Eredivisie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy