Oficjalnie: Ciechański wraca do Piasta

Oficjalnie: Ciechański wraca do Piasta
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: GKS Katowice

Daniel Ciechański nie będzie już reprezentował barw GKS-u Katowice.

- Wspólnie doszliśmy do wniosku, że dla jego rozwoju piłkarskiego najlepsza będzie regularna gra. Danielowi dziękujemy za reprezentowanie GKS-u i życzymy powodzenia w dalszej karierze - powiedział Dariusz Motała, menadżer klubu.

Przypominamy, że Ciechański trafił do ekipy z Katowic przed rozpoczęciem pierwszoligowych rozgrywek z Piasta Gliwice na zasadzie wypożyczenia.

Od tego czasu 20-latek rozegrał w barwach "Żółto-Zielono-Czarnych" tylko 10 spotkań, w których nie strzelił żadnej bramki. Warto dodać, że napastnik połowę rundy jesiennej stracił z powodu kontuzji stawu skokowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy