OFICJALNIE: Ciekawy transfer Arki Gdynia. Nando z Alavés do Ekstraklasy

OFICJALNIE: Ciekawy transfer Arki Gdynia. Nando z Alavés do Ekstraklasy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o pozyskaniu Nando.

Zespół prowadzony przez Jacka Zielińskiego bardzo słabo zaczął te rozgrywki i na pierwsze zwycięstwo czekał aż do siódmej kolejki. W tej bowiem udało mu się pokonać przed własną publicznością Górnika Zabrze w stosunku 1-0.

Wygrana nie spowodowała jednak, że działacze postanowili osiąść na laurach. Wręcz przeciwnie, zmotywowało ich to do większego działania.

Kilka dni temu poinformowano o sprowadzeniu Marko Vejinovicia, dziś z kolei do drużyny dołączył Nando.

Wychowanek Valencii, który był w ostatnich latach powiązany z Deportivo Alavés, przenosi się do Gdynii na zasadzie transakcji definitywnej. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2020 roku.

Skrzydłowy ostatnie sześć miesięcy spędził w Extremadurze. Tam zaliczył 16 występów.

Arka plasuje się w ligowej tabeli na czternastym miejscu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy