Oficjalnie: Cissé kończy z piłką i skupia się na DJ-ce
2017-02-07 18:30:55; Aktualizacja: 8 lat temu
Djibril Cissé potwierdził, że nie zobaczymy go już na murawie.
Francuz po raz pierwszy poinformował ozakończeniu kariery już kilkanaście miesięcy temu. - Mójorganizm nie wytrzymuje obciążeń. To koniec. Dziś już nie mogęuprawiać futbolu na najwyższym poziomie - mówił wtedy ze łzami woczach zawodnik.
Jakiś czas później w mediach pojawiłysię informacje, że napastnik rozważa powrót na murawę.Potwierdził to zresztą sam Cissé, tłumacząc, że wcześniejsządecyzję podjął wyłącznie ze względów medycznych, a po kolejnej operacji, jego zdrowie nie jest już powodem niepozwalającym mu na dalszą grę.
Wielkiego powrotu jednak nie będzie. -Zawsze uwielbiałem być piłkarzem. Futbol był całym moim życiem.Chciałbym kontynuować swoją karierę, która została przerwanawbrew mojej woli, ale dzisiaj muszę stwierdzić, że to zamkniętyrozdział - przyznał Francuz.
- Teraz mam zamiar dawać zsiebie wszystko jako DJ, producent i ekspert, a także rozwijaćswoją linię ubrań - dodał.
Cissé zanotował w sumie 41 występówwe francuskiej kadrze, w których strzelił dziewięć goli. Wtrakcie swojej bogatej, choć na pewno nie tak udanej jak niektórzyprzypuszczali kariery, grał w Auxerre, Olympique Marsylia,Liverpoolu, Sunderlandzie, Queens Park Rangers, Panathinaikosie,Lazio, Al-Gharafa, Kubaniu Krasnodar oraz Bastii. W pewnym momenciełączono go z przenosinami do naszej Ekstraklasy.






![Arne Slot ucieka spod topora. Liverpool remisuje z Sunderlandem [WIDEO]](img/photos/112988/170x113/arne-slot.jpg)
![Asysta Matty'ego Casha w Premier League [WIDEO]](img/photos/111848/170x113/matty-cash.jpg)






![Arne Slot ucieka spod topora. Liverpool remisuje z Sunderlandem [WIDEO]](img/photos/112988/90x60/arne-slot.jpg)
![Asysta Matty'ego Casha w Premier League [WIDEO]](img/photos/111848/90x60/matty-cash.jpg)


![Stacja: ćwierćfinał Pucharu Polski. Lech Poznań przechodzi dalej [WIDEO]](img/photos/113267/170x113/yannick-agnero-mikael-ishak.jpg)



