OFICJALNIE: Clarke-Salter ponownie w Birmingham City

OFICJALNIE: Clarke-Salter ponownie w Birmingham City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Birmingham City

Jake Clarke-Salter przenosi się ponownie do Birmingham City.

Po powrocie do Chelsea 23-latek miał cichą nadzieję, że być może otrzyma szansę na grę w pierwszym zespole. Tak się jednak nie stało, dlatego też ostatniego dnia okna transferowego zmienił pracodawcę.

Pomocną dłoń wyciągnęło do niego Birmingham City, w którego to barwach spędził cały poprzedni sezon.

Teraz prawdopodobnie czeka go podobny scenariusz, ponieważ strony doszły do porozumienia w kwestii transferu czasowego. Umowa będzie ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Środkowy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie 23 mecze na zapleczu Premier League. Strzelił w tym czasie jednego gola i zanotował jedną asystę.

Po czterech kolejkach tego sezonu nowy pracodawca defensora plasuje się w Championship na ósmym miejscu z dorobkiem sześciu punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy