OFICJALNIE: Club Brugge zbroi się przed Ligą Mistrzów. Przychodzi Diagne

OFICJALNIE: Club Brugge zbroi się przed Ligą Mistrzów. Przychodzi Diagne
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Galatasaray SK

Mbaye Diagne zostanie zawodnikiem Club Brugge, o czym poinformowało Galatasaray.

Ekipa ze Stambułu jest niezwykle aktywna ostatniego dnia okna transferowego. Lada moment ogłoszone powinno zostać przyjście do klubu Radamela Falcao. Okazuje się jednak, że nie będzie on jedynym wzmocnieniem tej ekipy. Blisko jest także Florin Andone.

Pozyskanie nowych zawodników powoduje, że z drużyną będą musieli pożegnąć się niektórzy z graczy. Na tej liście znalazł się Mbaye Diagne.

Senegalczyk jeszcze kilka dni temu był łączony z przenosinami do Hellasu Verona czy Anderlechtu. Okazuje się, że trafi on rzeczywiście do Belgii, jednak nie zagra w Brukseli, a w Club Brugge.

O negocjacjach z uczestnikiem Ligi Mistrzów poinformowało Galatasaray. Napastnik trafi do wspomnianego zespołu na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Turcy zarobią na tej transakcji trzy miliony euro.

27-latek rozegrał w poprzednim sezonie na ligowych boiskach 29 meczów. Strzelił w nich 30 bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy