OFICJALNIE: Clyne odchodzi z Liverpoolu

OFICJALNIE: Clyne odchodzi z Liverpoolu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Liverpool

Liverpool potwierdził, że współpraca z Nathanielem Clyne’em nie zostanie przedłużona.

Prawy defensor był niezwykle ważnym ogniwem „The Reds” w sezonach 2015/2016 i 2016/2017. Wówczas rozegrał on w sumie 93 spotkania i kiedy wydawało się, że przez lata będzie stanowił on o sile ekipy z Anfield, zaczęły towarzyszyć mu problemy zdrowotne.

W lipcu 2017 roku u Anglika pojawił się uraz pleców, przez który opuścił 44 mecze swojej drużyny. Dwa lata później uszkodził on z kolei kolano, co wyłączyło go z gry na 280 dni.

Dziś, kiedy umowa 29-latka dobiega końca już 30 czerwca, Liverpool postanowił podziękować mu za współpracę. Na razie nie wiadomo, gdzie obrońca będzie kontynuował karierę.

14-krotny reprezentant „Synów Albionu” odchodzi z Anfield jako zdobywca Superpucharu Europy i bohater 103 występów w koszulce klubowej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy