OFICJALNIE: Clyne odchodzi z Liverpoolu

OFICJALNIE: Clyne odchodzi z Liverpoolu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Liverpool

Liverpool potwierdził, że współpraca z Nathanielem Clyne’em nie zostanie przedłużona.

Prawy defensor był niezwykle ważnym ogniwem „The Reds” w sezonach 2015/2016 i 2016/2017. Wówczas rozegrał on w sumie 93 spotkania i kiedy wydawało się, że przez lata będzie stanowił on o sile ekipy z Anfield, zaczęły towarzyszyć mu problemy zdrowotne.

W lipcu 2017 roku u Anglika pojawił się uraz pleców, przez który opuścił 44 mecze swojej drużyny. Dwa lata później uszkodził on z kolei kolano, co wyłączyło go z gry na 280 dni.

Dziś, kiedy umowa 29-latka dobiega końca już 30 czerwca, Liverpool postanowił podziękować mu za współpracę. Na razie nie wiadomo, gdzie obrońca będzie kontynuował karierę.

14-krotny reprezentant „Synów Albionu” odchodzi z Anfield jako zdobywca Superpucharu Europy i bohater 103 występów w koszulce klubowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy