OFICJALNIE: Clyne w Crystal Palace

OFICJALNIE: Clyne w Crystal Palace fot. TraplineMedia / Shutterstock.com
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Crystal Palace

Nathaniel Clyne przeniósł się do Crystal Palace na zasadzie wolnego transferu. Tym samym błyskawicznie wrócił do Premier League.

Jak poinformował angielski klub, Clyne podpisał krótkoterminową umowę. Najprawdopodobniej będzie ona obowiązywała do końca trwającego sezonu.

Właśnie w Crystal Palace 29-letni prawy obrońca rozpoczynał swoją piłkarską karierę. Macierzysty klub opuścił latem 2012 roku, gdy wykupiło go Southampton. Trzy lata później trafił do Liverpoolu.

- Jestem chłopakiem z Londynu, tutaj dorastałem. Wracam do domu, bo cała moja rodzina i przyjaciele są tutaj. Powrót wydaje się surrealistyczny. Mam nadzieję, że wszystko mi wyjdzie i będę mógł cieszyć się moją grą w piłkę - powiedział Clyne.

Zawodnik pozostawał bez klubu od 1 lipca, gdy wygasła jego umowa z Liverpoolem. Ze względu na poważny uraz stracił cały sezon 2019/2020, więc kluczem w najbliższym czasie będzie powrót do dobrej formy meczowej.

Clyne, 14-krotny reprezentant Anglii, zagrał w 185 meczach w Premier League. Zadebiutował na tym poziomie 19 sierpnia 2012 roku w barwach Southampton.

Crystal Palace, prowadzone przez Roya Hodgsona, w pierwszych czterech kolejkach sezonu 2020/2021 zdobyło sześć punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy