OFICJALNIE: Como sprowadziło działacza z doświadczeniem z Premier League

OFICJALNIE: Como sprowadziło działacza z doświadczeniem z Premier League
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Como 1907

Ian Torrance, który przez wiele lat pracował w Southampton, objął stanowisko dyrektora do spraw rekrutacji w Como 1907.

Były główny skaut zespołu „Świętych” ma pełnić teraz rolę pośrednika pomiędzy działem skautingu a dyrektorem sportowym drugoligowego włoskiego klubu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do Como 1907 i być częścią jednego z najbardziej ekscytujących projektów w europejskim futbolu. Moją obecność w profesjonalnej piłce nożnej napędzała pasja do skautingu i rekrutacji. Od czasu pracy w Southampton doskonaliłem swoje umiejętności w zakresie identyfikacji utalentowanych zawodników i strategii rekrutacji. Zbudowałem rozległą sieć kontaktów w branży piłkarskiej i zamierzam wykorzystać pozyskaną w ten sposób wiedzę w Como 1907. Widząc postęp klubu i poznając jego personel, jestem podekscytowany możliwością współpracy z bardzo utalentowaną grupą skautów oraz wniesienia wkładu w sukces klubu i osiągnięcie ambitnych celów – powiedział Ian Torrance.

Como 1907 zajmuje aktualnie drugie miejsce w Serie B, które gwarantuje bezpośredni awans do najwyższej włoskiej ligi. Ma przy tym dwa punkty przewagi nad trzecim w tabeli Cremonese, a do liderującej Parmy traci pięć „oczek”.

Współwłaścicielami tego klubu są indonezyjscy miliarderzy - bracia Michael Hartono i Robert Budi Hartono. Funkcję prezesa pełni tam były wieloletni gracz Chelsea Dennis Wise, a mniejszościowe udziały posiadają zaś Thierry Henry i Cesc Fàbregas, który jednocześnie wchodzi w skład sztabu szkoleniowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy