OFICJALNIE: Connell i Jullien w Celticu

OFICJALNIE: Connell i Jullien w Celticu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Celtic F.C.

Celtic poinformował o pozyskaniu Luca Connella i Christophera Julliena.

Władze ekipy z Glasgow będą robić wszystko, aby zespół w przyszłym sezonie ponownie sięgnął po tytuł mistrza kraju. Ponadto celem będzie także dobry występ w europejskich pucharach. Między innymi dlatego zdecydowano się na pozyskanie Luki Connella i Christophera Julliena.

Pierwszy ze sprowadzonych zawodników trafił do Szkocji z Boltonu na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

Defensywny pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 12 meczów. Na jego dorobek złożyła się jedna asysta.

Drugi z pozyskanych piłkarzy przeprowadza się do Celticu z Tuluzy. Jego umowa z mistrzem Szkocji, podobnie jak w przypadku Connella, będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Francuzi zarobią na tej transakcji osiem milionów euro.

Środkowy obrońca zanotował w poprzednim sezonie 34 ligowe występy. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy