OFICJALNIE: Connell i Jullien w Celticu

OFICJALNIE: Connell i Jullien w Celticu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Celtic F.C.

Celtic poinformował o pozyskaniu Luca Connella i Christophera Julliena.

Władze ekipy z Glasgow będą robić wszystko, aby zespół w przyszłym sezonie ponownie sięgnął po tytuł mistrza kraju. Ponadto celem będzie także dobry występ w europejskich pucharach. Między innymi dlatego zdecydowano się na pozyskanie Luki Connella i Christophera Julliena.

Pierwszy ze sprowadzonych zawodników trafił do Szkocji z Boltonu na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

Defensywny pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 12 meczów. Na jego dorobek złożyła się jedna asysta.

Drugi z pozyskanych piłkarzy przeprowadza się do Celticu z Tuluzy. Jego umowa z mistrzem Szkocji, podobnie jak w przypadku Connella, będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Francuzi zarobią na tej transakcji osiem milionów euro.

Środkowy obrońca zanotował w poprzednim sezonie 34 ligowe występy. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy