Oficjalnie: Correa w Atlético

Oficjalnie: Correa w Atlético
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Atlético

Atlético Madryt potwierdziło transfer Ángela Correi.

19-letni napastnik bronił dotychczas barw San Lorenzo. O zainteresowaniu jego osobą ze strony finalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów informowano już od początku roku, lecz dopiero po zakończeniu sezonu oba kluby dopięły szczegóły transferu.

Correa przejdzie dzisiaj testy medyczne, po których podpisze pięcioletni kontrakt. San Lorenzo było pierwszym klubem w karierze Argentyńczyka, który w swoim kraju uchodzi za jeden z największych talentów od lat. 

To pierwszy piłkarz, który wzmocni latem drużynę mistrza Hiszpanii. Kwota transferu nie została dotychczas ujawniona. Nie wiadomo jeszcze, czy Correa zmieni klubowe barwy w chwili rozpoczęcia okna transferowego, bowiem prezydent San Lorenzo zapowiadał, że odejdzie on z drużyny dopiero w sierpniu, po Copa Liberadores.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy