Oficjalnie: Correa w Atlético

Oficjalnie: Correa w Atlético
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Atlético

Atlético Madryt potwierdziło transfer Ángela Correi.

19-letni napastnik bronił dotychczas barw San Lorenzo. O zainteresowaniu jego osobą ze strony finalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów informowano już od początku roku, lecz dopiero po zakończeniu sezonu oba kluby dopięły szczegóły transferu.

Correa przejdzie dzisiaj testy medyczne, po których podpisze pięcioletni kontrakt. San Lorenzo było pierwszym klubem w karierze Argentyńczyka, który w swoim kraju uchodzi za jeden z największych talentów od lat. 

To pierwszy piłkarz, który wzmocni latem drużynę mistrza Hiszpanii. Kwota transferu nie została dotychczas ujawniona. Nie wiadomo jeszcze, czy Correa zmieni klubowe barwy w chwili rozpoczęcia okna transferowego, bowiem prezydent San Lorenzo zapowiadał, że odejdzie on z drużyny dopiero w sierpniu, po Copa Liberadores.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy