OFICJALNIE: Costa Nhamoinesu latem odszedł ze Sparty Praga. Czas na nowe wyzwanie

OFICJALNIE: Costa Nhamoinesu latem odszedł ze Sparty Praga. Czas na nowe wyzwanie fot. Phillip Kofler | Pixabay
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Kerala Blasters

Costa Nhamoinesu został piłkarzem Kerala Blasters, klubu Indian Super League.

34-letni środkowy obrońca jest doskonale znany w Polsce, gdyż w naszym kraju występował w latach 2007-2013 - najpierw w piątoligowej Wiśle Ustronianka, a potem wypatrzyło go Zagłębie Lubin. Miedziowych” opuścił dopiero w 2013 roku na rzecz Sparty Praga, w której stał się bardzo istotnym zawodnikiem, a w pewnym momencie nawet kapitanem.

Dziewięciokrotny reprezentant Zimbabwe pożegnał się z Europą po zagraniu 119 meczów w barwach Zagłębia Lubin (cztery bramki i siedem asyst) oraz 203 spotkań dla Sparty (15 bramek i 14 asyst).

Z Keralą związał się umową na najbliższy sezon Indian Super League, który rozpocznie się najprawdopodobniej w listopadzie i potrwa do marca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE] Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton Liga Konferencji Europy: Znamy szczegóły, terminarz i miejsce finału trzeciego europejskiego pucharu [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Znamy szczegóły, terminarz i miejsce finału trzeciego europejskiego pucharu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Lagerbäck zwolniony. Zmiana na posadzie selekcjonera reprezentacji Norwegii OFICJALNIE: Lagerbäck zwolniony. Zmiana na posadzie selekcjonera reprezentacji Norwegii Grealish najdroższym Brytyjczykiem w historii?! Grealish najdroższym Brytyjczykiem w historii?! ESPN 100: Najlepsi skrzydłowi świata. Eden Hazard w gronie wyróżnionych 🙃 ESPN 100: Najlepsi skrzydłowi świata. Eden Hazard w gronie wyróżnionych 🙃 ESPN 100: Najlepsi pomocnicy świata. Zasłużeni liderzy ESPN 100: Najlepsi pomocnicy świata. Zasłużeni liderzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy