OFICJALNIE: Cristiano odszedł z Sheriffa

OFICJALNIE: Cristiano odszedł z Sheriffa fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Sheriff | Fluminense

FC Sheriff potwierdził, że Cristiano da Silva Leite przenosi się do Fluminense.

Brazylijczycy potwierdzili zawarcie kontraktu do końca 2024 roku. Cristiano założy koszulkę z numerem 15, a wedle nieoficjalnych informacji na konto europejskiego klubu trafi za jego kartę blisko półtora miliona euro.

Cristiano to jeden z najlepszych zawodników w historii Sheriffa. Trafił do niego w 2017 roku z Volta Redonda i w jego barwach niedawno dostąpił zaszczytu gry w Lidze Mistrzów. Mało tego, w sześciu spotkaniach zanotował trzy asysty. W międzyczasie z drużyną sięgnął oczywiście po cztery tytuły mistrza Mołdawii.

Dla urodzonego w Rio de Janeiro 28-letniego lewego obrońcy przeprowadzka dla Fluminense to szansa na debiut w brazylijskiej Série A, gdyż przed transferem do Zadniestrza reprezentował barwy mniejszych klubów.

W 2021 roku Fluminense zajęło siódmą lokatę w tabeli brazylijskiej ekstraklasy, co oznacza, że Cristiano niebawem powalczy w kwalifikacjach o fazę grupową drugich prestiżowych kontynentalnych rozgrywek - Copa Libertadores.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy