OFICJALNIE: Cubas w Nîmes Olympique

OFICJALNIE: Cubas w Nîmes Olympique
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CA Tallares

Nîmes Olympique poinformowało o pozyskaniu Andrésa Cubasa.

Defensywny pomocnik, który był ważną postacią CA Tallares, zmienia barwy. W przyszłym sezonie będziemy mieli okazję oglądać go na Starym Kontynencie.

Cubas dołączy bowiem do Nîmes Olympique. Francuzi pozyskali go za kwotę trzech milionów euro. Z nowym pracodawcą parafował on kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

Dla Paragwajczyka jest to drugie podejście do europejskiej piłki. Wcześniejsze, kiedy trafił do Pescary, zakończyło się dla niego klapą.

Jednokrotny reprezentant swojego kraju rozegrał w tym sezonie 21 meczów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy