Oficjalnie: Czterech piłkarzy opuściło zgrupowanie Polonii

Oficjalnie: Czterech piłkarzy opuściło zgrupowanie Polonii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Polnia Warszawa

Władimir Dwaliszwili, Đorđe Čotra, Adam Kokoszka i Łukasz Piątek opuścili zgrupowanie warszawskiej Polonii w tureckiej Antalyi.

Powodem takiego stanu rzeczy są zaległości finansowe właściciela Polonii, Ireneusza Króla, wobec wymienionej czwórki graczy. Piłkarze dwukrotnie ustalali termin spłaty zobowiązań ze swoim pracodawcą. Jednak ani 31 stycznia, ani 6 lutego pieniądze nie pojawiły się na kontach zawodników  co zaowocowało opuszczeniem przez nich tureckiego zgrupowania.

Ponadto bramkarz "Czarnych Koszul", Sebastian Przyrowski, dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny. Jak informuje oficjalna strona klubu z ulicy Konwiktorskiej do Turcji nie dojedzie także Aleksander Todorovski, Macedończyk, który wystąpił w meczu swojej drużyny narodowej przeciwko Danii. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Polonia Warszawa przebywa obecnie na zgrupowaniu przygotowującym do rundy wiosennej Ekstraklasy. Wcześniej z warszawskiej drużyny odszedł Marcin Baszczyński do Ruchu Chorzów i Tomasz Brzyski do Legii Warszawa, a kontrakt od nowego sezonu z poznańskim Lechem podpisał Łukasz Teodorczyk. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy