OFICJALNIE: Cztery transfery Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

OFICJALNIE: Cztery transfery Bruk-Betu Termaliki Nieciecza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o sprowadzeniu czterech nowych piłkarzy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w krótkim czasie potwierdziła aż cztery transfery. Do „Słoników” trafili Taras Zawijski, Kacper Karasek, Filip Jania oraz Marcel Błachewicz.

27-letni Zawijski to wychowanek Karpat Lwów. Oprócz tego grał w Buchonii Flieden, MFK Mikołajów, Olimpiku Donieck i ostatnio w Desnie Czernihów. Ofensywny pomocnik w przeszłości występował w juniorskich reprezentacjach Ukrainy od U-17 do U-19. Z Niecieczą podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia.

20-letni Karasek na koncie ma występy w Widoku Skierniewice, Escoli Varsovia, Unii Skierniewice oraz Widzewie Łódź. Z łódzkim zespołem ofensywny pomocnik rywalizował ostatnio w I lidze (11 meczów i gol) i został z niego wypożyczony do Niecieczy.

17-letni Jania do tej pory był związany z klubami krakowskimi: Progresem, Grębałowianką oraz Wisłą. W barwach „Białej Gwiazdy” lewy obrońca występował w Centralnej Lidze Juniorów.

Wreszcie 19-letni Błachewicz został wypożyczony do Niecieczy z Wisły Płock. W ostatnim sezonie lewy pomocnik, który wcześniej szkolił się w Escolii Varsovia, rozegrał siedem meczów w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy