Oficjalnie: Dan Petrescu nowym trenerem Dynamo Moskwa

Oficjalnie: Dan Petrescu nowym trenerem Dynamo Moskwa fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Dinamo Moskwa

Odbyło się dzisiaj posiedzenie zarządu Dynamo Moskwa, na którym potwierdzono, że nowym trenerem będzie Dan Petrescu.

Rumuński szkoleniowiec niebawem podpisze kontrakt z rosyjskim klubem. Pracę rozpocznie w poniedziałek 20 sierpnia. W najbliższej kolejce zespół poprowadzi tymczasowy trener Dmitrij Chochłow.

W swojej dotychczasowej karierze Petrescu pracował w takich zespołach jak: Rapid Bukareszt, Sportul Studentesc, Wisła Kraków, Unirea Urziceni. Mając w perspektywie pracę w Dynamo, lub CSKA zwolnił się z jego ostatniego klubu, Kubania Krasnodar.
 
44-latek w przeszłości sam był piłkarzem i wybitnym reprezentantem Rumunii. Grał w takich klubach jak: Genoa i Chelsea. W reprezentacji  wystąpił 95 razy i strzelił 12 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy