OFICJALNIE: Daniel Kajzer opuszcza Śląsk Wrocław

OFICJALNIE: Daniel Kajzer opuszcza Śląsk Wrocław
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Śląsk Wrocław | Arka Gdynia

Śląsk Wrocław poinformował o dojściu do porozumienia z Arką Gdynia w sprawie transferu Daniela Kajzera.

Doświadczony golkiper wyjechał z Polski w 2017 roku i dołączył wówczas do bułgarskiego Botewu Płowdiw. Przez dwa sezony rozegrał w nim 51 spotkań i 16 razy nie dał się pokonać.

Kajzer zakończony po pobycie w tym klubie postanowił wrócić do kraju i związał się ze Śląskiem Wrocław, w którym było mu dane zagrać tylko raz, pod koniec września ubiegłego roku z Widzewem Łódź (0:2) w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Ponadto udało mu się zanotować trzy występy w rezerwach.

28-latek nie był zadowolony z roli pełnionej w ekstraklasowej drużynie, dlatego w entuzjastyczny sposób odniósł się do pomysłu przenosin do Arki Gdynia, gdzie najprawdopodobniej zajmie miejsce Pāvelsa Šteinborsa.

Oba kluby nie miały większych problemów z dojściem do porozumienia i w efekcie bramkarz przeniósł się do spadkowicza najwyższej klasy rozgrywkowej na zasadzie transferu definitywnego i związał z nim do 30 czerwca 2023 roku.

Kajzer jest już czwartym letnim wzmocnieniem „Żółto-Niebieskich”. Wcześniej pozyskali oni Mateusza Żebrowskiego, Kamila Mazka i Juliusza Letniowskiego.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy