Oficjalnie: Danielewicz w Górniku Łęczna

Oficjalnie: Danielewicz w Górniku Łęczna
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Śląsk Wrocław

Krzysztof Danielewicz został wypożyczony do Górnika Łęczna.

Pomocnik Śląska przeszedł testy medyczne w lubelskim klubie i związał się z nim półroczną umową. 24-latek brał udział w zgrupowaniu klubu z Wrocławia, ale trener Romuald Szukiełowicz uznał, iż w rundzie wiosennej nie zdołałby on wywalczyć sobie miejsca w składzie.

- Ostatnio do naszego zespołu dołączyli Ryota Morioka i Andras Gosztonyi, a w składzie mamy przecież ciągle Tomka Hołotę, Toma Hateleya i Petera Grajciara. Wybór zawodników do gry w środku pola jest więc duży i Krzysztof nie miałby w tej rundzie wielu szans do regularnych występów. Najlepszą opcją dla niego jest w tej sytuacji wypożyczenie - skomentował szkoleniowiec.

W ostatnim półroczu Danielewicz 14 razy wystąpił w drużynie z Dolnego Śląska, zaliczając na boiskach Ekstraklasy i Pucharu Polski 960 minut.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy