Oficjalnie: Danielewicz w Górniku Łęczna

Oficjalnie: Danielewicz w Górniku Łęczna
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Śląsk Wrocław

Krzysztof Danielewicz został wypożyczony do Górnika Łęczna.

Pomocnik Śląska przeszedł testy medyczne w lubelskim klubie i związał się z nim półroczną umową. 24-latek brał udział w zgrupowaniu klubu z Wrocławia, ale trener Romuald Szukiełowicz uznał, iż w rundzie wiosennej nie zdołałby on wywalczyć sobie miejsca w składzie.

- Ostatnio do naszego zespołu dołączyli Ryota Morioka i Andras Gosztonyi, a w składzie mamy przecież ciągle Tomka Hołotę, Toma Hateleya i Petera Grajciara. Wybór zawodników do gry w środku pola jest więc duży i Krzysztof nie miałby w tej rundzie wielu szans do regularnych występów. Najlepszą opcją dla niego jest w tej sytuacji wypożyczenie - skomentował szkoleniowiec.

W ostatnim półroczu Danielewicz 14 razy wystąpił w drużynie z Dolnego Śląska, zaliczając na boiskach Ekstraklasy i Pucharu Polski 960 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy