OFICJALNIE: Darron Gibson w League Two

OFICJALNIE: Darron Gibson w League Two
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Salford City

Salford City poinformował o pozyskaniu Darrona Gibsona.

Środkowy pomocnik pozostawał bez przynależności klubowej od lipca minionego roku, po tym, jak nie zdecydował się kontynuować przygody z piłką w barwach Wigan Athletic.

W czwartek Salford City poinformował, że zawodnik wraca do uprawiania zawodowej piłki. Gibson parafował bowiem z tym pracodawcą kontrakt, który ma obowiązywać, co najmniej do 30 czerwca 2020 roku.

Nowa ekipa byłego reprezentanta Irlandii występuje w League Two, czyli na czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii.

32-latek to wychowanek Manchesteru United. W swojej karierze był także związany z Evertonem, Sunderlandem oraz wspomnianym Wigan.

Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii pomocnik rozegrał blisko sto spotkań. W tym czasie zdobył pięć bramek. Ponadto zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy