Oficjalnie: David Albelda zakończył karierę

Oficjalnie: David Albelda zakończył karierę
Redakcja
Redakcja
Źródło: superdeporte.es

Wielokrotny reprezentant Hiszpanii, David Albelda postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę.

Były zawodnik Valencii nie chciał skorzystać z ofert które otrzymał. Był on przez jakiś czas wolnym zawodnikiem po tym jak "Nietoperze" nie przedłużyły z nim kontraktu.

Albelda nie chciał dołączyć do żadnego klubu z hiszpańskiej ekstraklasy, jednakże był otwarty na oferty z klubów zagranicznych. Najwidoczniej takowe do niego nie przyszły.

- Futbol traci bardzo charyzmatycznego zawodnika. Albelda wraz z Barają tworzyli jeden z najlepszych duetów w historii Valencii, wtedy też ten klub odnosił największe sukcesy - podsumował wszystko jeden z hiszpańskich dziennikarzy.

Pomocnik rozegrał ponad 420 spotkań w barwach Valencii, jego dorobek meczów reprezentacyjny zatrzymał się na liczbie 49 rozegranych gier.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy