Oficjalnie: David Albelda zakończył karierę

Oficjalnie: David Albelda zakończył karierę
Redakcja
Redakcja
Źródło: superdeporte.es

Wielokrotny reprezentant Hiszpanii, David Albelda postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę.

Były zawodnik Valencii nie chciał skorzystać z ofert które otrzymał. Był on przez jakiś czas wolnym zawodnikiem po tym jak "Nietoperze" nie przedłużyły z nim kontraktu.

Albelda nie chciał dołączyć do żadnego klubu z hiszpańskiej ekstraklasy, jednakże był otwarty na oferty z klubów zagranicznych. Najwidoczniej takowe do niego nie przyszły.

- Futbol traci bardzo charyzmatycznego zawodnika. Albelda wraz z Barają tworzyli jeden z najlepszych duetów w historii Valencii, wtedy też ten klub odnosił największe sukcesy - podsumował wszystko jeden z hiszpańskich dziennikarzy.

Pomocnik rozegrał ponad 420 spotkań w barwach Valencii, jego dorobek meczów reprezentacyjny zatrzymał się na liczbie 49 rozegranych gier.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy