OFICJALNIE: David Okereke w Cremonese

OFICJALNIE: David Okereke w Cremonese
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cremonese

Cremonese poinformowało o sprowadzeniu nowego napastnika, Davida Okereke.

David Okereke spędził poprzedni sezon w ramach wypożyczenia w zespole Venezii. Ta ekipa spadła jednak z ligi, dlatego nie znalazły się środki, by sprowadzić Nigeryjczyka na stałe.

Środkowy napastnik pokazywał się jednak w wielu momentach z naprawdę dobrej strony, co poskutkowało zainteresowaniem jego usługami ze strony beniaminka włoskiej ekstraklasy, Cremonese.

Atakujący w ostatnich dniach przeszedł szczegółowe testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana.

24-latek przenosi się więc do beniaminka z FC Brügge w ramach transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej. To samo tyczy się kwoty odstępnego.

Rywalami Okereke w walce o wyjściowy skład będą Frank Tsadjout, Cedric Gondo oraz Samuel Di Carmine.

Urodzony w Lagos zawodnik to wychowanek Abuja College. Na wypożyczeniu do Venezii rozegrał łącznie 33 mecze, a jego dorobek to siedem goli oraz asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy