Oficjalnie: Dávila w Tenerife

Oficjalnie: Dávila w Tenerife
Redakcja
Redakcja
Źródło: CD Tenerife

CD Tenerife ogłosiło, że w przyszłym sezonie ich piłkarzem będzie Ulises Dávila.

Będzie to już czwarte, a w tym trzeci do hiszpańskiej Segunda División, wypożyczenie Meksykanina z Chelsea. 23-letni ofensywny pomocnik spędzi na Teneryfie jeden rok. Według informacji hiszpańskiego klubu ma on wylądować na wyspie dzisiaj około godziny 23 30.

Dávila zeszły sezon spędził na wypożyczeniu do Córdoby, gdzie w 37 spotkaniach zdobył siedem goli. Wcześniej grał w m.in. Vitesse oraz Sabadell. W latach 2007-2011 był reprezentantem Meksyku U20 i w jego barwach udało mu się rozegrać 11 meczów i strzelić trzy bramki.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy