Oficjalnie: Debuchy w Newcastle United

Oficjalnie: Debuchy w Newcastle United
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Newcastle United

Obrońca francuskiego Lille, Mathieu Debuchy, przechodzi do drużyny Newcastle United za 5,5 miliona funtów.

Piłkarz reprezentacji Francji , który z trybun oglądał ostatnią domową potyczkę Srok z Evertonem (1-2) w Premier League, przeszedł już testy medyczne, ale nie będzie mógł jeszcze wystąpić  w spotkaniu trzeciej rundy FA Cup z Brighton.

Wszyscy w klubie, łącznie z menedżerem Alanem Pardew mają nadzieję, że piłkarz będzie mógł wystąpić w najbliższym meczu ligowym przeciwko Norwich City. - Wszystko idzie zgodnie z planem. Debuchy nie jest jeszcze gotowy na sobotni mecz w pucharze, ale z Norwich zagra – stwierdził z nadzieją Pardew.

Menedżer Newcastle United w najbliższym czasie ma spotkać się z dyrektorem wykonawczym klubu, aby omówić kwestię zatrudnienia następcy dla napastnika Demby Ba, który odejdzie do londyńskiej Chelsea. Na szczycie listy życzeń angielskiego klubu znajduje się napastnik Olympique Marsylii, Loic Remy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy