OFICJALNIE: Defrel w Sassuolo

OFICJALNIE: Defrel w Sassuolo
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: US Sassuolo Calcio

US Sassuolo Calcio i AS Roma doszły do porozumienia w kwestii warunków przeniesienia Grégoire’a Defrela.

O odejściu piłkarza posiadającego podwójny paszport (z Francji oraz Martyniki) ze Stadio Olimpico mówiło się od jakiegoś czasu, a o jego zakontraktowanie walczyły takie ekipy jak Sampdoria, Sassuolo i Cagliari. Początkowo wydawało się, że z racji odbytego nie tak dawno stażu w zespole z Genui środkowy napastnik wybierze tę pierwszą ofertą, lecz to „Neroverdi” przedstawili najkorzystniejszą propozycję zarówno dla Romy, jak i dla zawodnika.

Tym samym ostatecznie 28-latek trafił na Mapei Stadium. Operacja odbyła się na zasadzie wypożyczenia ważnego do 30 czerwca 2020 roku z obowiązkiem kupna. Jak już wcześniej informował Gianluca Di Marzio, łącznie na konto „Wilków” trafi 16 milionów euro.

Dodajmy, że dla Grégoire’a Defrela oznacza to powrót na „stare śmieci”, gdzie występował przez dwa sezony (2015/2016 i 2016/2017). Przez ten czas wystąpił on w 73 spotkaniach, strzelił 23 gole i zanotował 11 asyst. Następnie po zawodnika mierzącego 178 centymetrów wzrostu zgłosiła się ekipa z Rzymu, w której to było mu dane zagrać równo w 20 meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy