Oficjalnie: Dejmek 2015

Oficjalnie: Dejmek 2015
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Radek Dejmek przedłużył swój kontrakt z Koroną Kielce do 30 czerwca 2015 roku.

Czeski obrońca trafił do ekipy "Żółto-Czerwonych" w lipcu 2013 roku. W obecnym sezonie rozegrał 25 meczów, w których zdobył jednego gola w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz.

Ponadto nowe umowy z Koroną podpisali wyróżniający się Michał Wrześniewski i Michał Przybyła, którzy wyróżnaili się na treningach pierwszej drużyny, a na co dzień występowali w zespole rezerw. Obaj piłkarze związali się z klubem dwuletnimi umowami.

Warto również wspomnieć, że propozycję przedłużenia kontraktów dostali Przemysław Trytko i Maciej Załęcki, ale nie podjęli oni jeszcze żadnej wiążącej decyzji, co do swojej dalszej przyszłości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy