OFICJALNIE: Dermaku i Laurini w Parmie

OFICJALNIE: Dermaku i Laurini w Parmie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Parma FC

Kastriot Dermaku i Vincent Laurini dołączyli do Parmy.

Parma jest tego lata niezwykle aktywna na rynku transferowym. Kilka dni temu poinformowano o pozyskaniu Andrei Adorante czy Gabriel Brazão. Tym razem do drużyny dołączyli dwaj kolejni gracze: Kastriot Dermaku i Vincent Laurini.

Pierwszy z wymienionych zawodników przeprowadza się do czternastej siły poprzedniego sezonu ligi włoskiej z Cosenzy na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku. W poprzednim sezonie środkowy obrońca rozegrał łącznie 32 ligowe spotkania. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty.

Drugi z piłkarzy przenosi się do Parmy z Fiorentiny. W tym przypadku umowa została parafowana do 30 czerwca 2022 roku. Szczegóły transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej. Prawy defensor wystąpił w minionych rozgrywkach w 17 meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy