Oficjalnie: Diarra w Lokomotiwie

Oficjalnie: Diarra w Lokomotiwie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Lokomotiw

Francuski pomocnik, Lassana Diarra, został nowym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa.

Trwa rozbiórka do niedawna finansowego potentata, Anży Machaczkała, po odejściu między innymi: Żyrkowa, Denisowa, Kokorina i Boussoufy, z klubem pożegnał się Lassana Diarra. Były zawodnik Realu Madryt został nowym graczem Lokomotiwu Moskwa.

28-latek z nowym zespołem podpisał trzyletnią umowę. Francuz wybrał sobie już również numer z jakim będzie występował na koszulce, jest to 85, czyli rok urodzenia defensywnego pomocnika.

- Tego lata potrzebowaliśmy wielkich wzmocnień środka pola. Oprócz ofensywnego pomocnika, potrzebowaliśmy ściągnąć światowej klasy środkowego pomocnika. Padło na Lassa Diarrę – fantastycznego piłkarza, który grał w takich klubach jak: Chelsea i Real Madryt. Dzięki niemu nasz zespół ma osiągnąć wysoką jakość w środku pola. Jest znany nie tylko jako niszczyciel akcji przeciwnika, ale także świetny rozgrywający – powiedział Kiril Kotow.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy