Oficjalnie: Diego Maurício w Sporcie Recife

Oficjalnie: Diego Maurício w Sporcie Recife
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport Recife

Nazywany niegdyś "Małym Drogbą" Diego Maurício podpisał roczny kontrakt ze Sportem Recife.

Urodzony w 1991 roku piłkarz jest wychowankiem Flamengo Rio de Janeiro, w pierwszym zespole "Rubro-Negro" zadebiutował w 2010 roku. Był wtedy uznawany za wielki talent, dziennikarze okrzykneli go mianem "Małego Drogby, jednak przez 2 lata gry we Flamengo nie pokazał nic, co mogłoby potwierdzać porównania do reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

W ostatnim sezonie Diego Maurício występował w Ałaniji Władykaukaz, w 12 meczach nie zdobył ani jednej bramki. Po nieudanym pobycie w Rosji postanowił więc wrócić do ojczyzny, będzie kontynuował swoją karierę w grającym w drugiej lidze brazylijskiej zespole z Recife.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy