OFICJALNIE: Djidji na stałe w Torino

OFICJALNIE: Djidji na stałe w Torino
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Torino

Koffi Djidji będzie kontynuował karierę w Torino.

26-letni środkowy obrońca trafił do włoskiego klubu w zeszłym roku na zasadzie wypożyczenia z Nantes. Teraz działacze Torino zdecydowali się go wykupić, za co zapłacą prawdopodobnie 4,5 miliona euro.

Urodzony we Francji zawodnik, który wybrał reprezentację Wybrzeża Kości Słoniowej, w minionym sezonie rozegrał 17 spotkań w Serie A. Ekipa z Turynu zakończyła go na siódmym miejscu w tabeli.

Djidji jest wychowankiem Nantes. Przed przenosinami do Włoch rozegrał on w barwach ekipy z Bretanii 111 meczów, w tym 95 razy wybiegał na murawy Ligue 1. Defensor zdobył w nich jedną bramkę.

Oprócz Djidjiego wcześniej Torino wykupiło również wypożyczonych do tej pory do zespołu Cristiana Ansaldiego oraz Simone Zazę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy