OFICJALNIE: Dominik Kohr zawodnikiem Mainz

OFICJALNIE: Dominik Kohr zawodnikiem Mainz
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FSV Mainz

Mainz poinformowało o pozyskaniu Dominika Kohra.

Słaba postawa ekipy z Moguncji spowodowało, że po 16. kolejkach zespół znajduje się nad przepaścią i w ligowej tabeli jest dopiero na siedemnastym miejscu.

Zimowe okno transferowe to zatem jeden z ostatnich momentów, aby dostatecznie wzmocnić zespół. Z tego powodu pozyskano w ostatnich dniach nowego środkowego pomocnika.

Do drużyny prowadzonej przez Bo Svenssona trafił Dominik Kohr. Przenosi się on do tej ekipy z Eintrachtu Frankfurt na zasadzie wypożyczenia.

Strony doszły do porozumienia w kwestii umowy, na mocy której 26-latek będzie grał we wspomnianym zespole minimum do 30 czerwca 2021 roku.

- W ciągu kilku ostatnich dni odbyłem bardzo dobre rozmowy z władzami klubu i sztabem szkoleniowym. Wiem dokładnie, czego ode mnie oczekują i jaką rolę mam odgrywać w drużynie. Widziałem, że muszę tu przybyć - przyznał.

Niemiec, który jest wychowankiem Bayeru Leverkusen, rozegrał w tym sezonie łącznie dziewięć spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy