OFICJALNIE: Domowa i trzecia koszulka Southampton na nowy sezon [FOTO]

OFICJALNIE: Domowa i trzecia koszulka Southampton na nowy sezon [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Southampton

Wiemy już, jak będzie wyglądała domowa koszulka Southampton w sezonie 2020/2021.

Większa część nowego trykotu „Świętych” będzie czerwona. Tym razem nie będzie na nim kilku białych pionowych pasów, a jeden ukośny. Kolory biały i czarny znajdą się również na kołnierzyku oraz końcówkach rękawów. Całość dopełnią czarne spodenki i czerwone getry.

W środę angielski klub zaprezentował również trzecią koszulkę na nowy sezon, która będzie biała i przyozdobi ją czerwony pas. Do tego dojdą białe spodenki i białe getry.

Oba trykoty czerpią z koszulek Southampton z 1885 roku. Ukośny pas wraca z okazji 135. rocznicy powstania klubu.

Wyjazdowe stroje mają zostać zaprezentowane na początku sierpnia.

Koszulki Southampton na nowy sezon:


Domowa koszulka Southampton na nowy sezon
Domowa koszulka Southampton na nowy sezonTrzecia koszulka Southampton na nowy sezon


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy