OFICJALNIE: Domowa i trzecia koszulka Southampton na nowy sezon [FOTO]

OFICJALNIE: Domowa i trzecia koszulka Southampton na nowy sezon [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Southampton

Wiemy już, jak będzie wyglądała domowa koszulka Southampton w sezonie 2020/2021.

Większa część nowego trykotu „Świętych” będzie czerwona. Tym razem nie będzie na nim kilku białych pionowych pasów, a jeden ukośny. Kolory biały i czarny znajdą się również na kołnierzyku oraz końcówkach rękawów. Całość dopełnią czarne spodenki i czerwone getry.

W środę angielski klub zaprezentował również trzecią koszulkę na nowy sezon, która będzie biała i przyozdobi ją czerwony pas. Do tego dojdą białe spodenki i białe getry.

Oba trykoty czerpią z koszulek Southampton z 1885 roku. Ukośny pas wraca z okazji 135. rocznicy powstania klubu.

Wyjazdowe stroje mają zostać zaprezentowane na początku sierpnia.

Koszulki Southampton na nowy sezon:


Domowa koszulka Southampton na nowy sezon
Domowa koszulka Southampton na nowy sezonTrzecia koszulka Southampton na nowy sezon


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal” Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal” Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki Liga Europy: Rozlosowano pary fazy wstępnej Liga Europy: Rozlosowano pary fazy wstępnej Grosicki dementuje doniesienia transferowe. „To tylko wakacje” Grosicki dementuje doniesienia transferowe. „To tylko wakacje” Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka Liga Mistrzów: Pierwsza runda kwalifikacji rozlosowana. Legia Warszawa zmierzy się z wygranym wtorkowego meczu Liga Mistrzów: Pierwsza runda kwalifikacji rozlosowana. Legia Warszawa zmierzy się z wygranym wtorkowego meczu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy