OFICJALNIE: Domowa koszulka Interu na nowy sezon [FOTO]

OFICJALNIE: Domowa koszulka Interu na nowy sezon [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter

Inter zaprezentował swoją domową koszulkę przygotowaną z myślą o sezonie 2020/2021.

Na trykocie włoskiego zespołu znajdą się czarno-niebieskie pasy, ale w nowym wydaniu. Zaprojektowano je bowiem w formie zygzaków. Wzór odnosi się do prac mediolańskich projektantów z lat osiemdziesiątych.

- Kontynuujemy próbę podkreślania tożsamości klubu, która jest nierozłączna z pasami. Tym razem czerpaliśmy inspirację z jednego z najważniejszych ruchów projektantów z Mediolanu. Zygzakowata grafika jest podstawą postmodernistycznego designu i przypomina również pełzającą Biscione. Rezultatem są całkowicie nieoczekiwane domowe stroje - przyznał Scott Munson z Nike.

Całość uzupełnią czarne spodenki i niebieskie getry.

Domowa koszulka Interu na nowy sezon:

Domowa koszulka Interu na nowy sezonDomowa koszulka Interu na nowy sezon


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy