Oficjalnie: Dossena w Palermo

Oficjalnie: Dossena w Palermo
Redakcja
Redakcja
Źródło: US Palermo

Lewoskrzydłowy Napoli, Andrea Dossena na 6 miesięcy na zasadzie wypożyczenia przenosi się do 19-stego zespołu Serie A - Palermo. Klub z Sycylii po zakończeniu sezonu będzie mógł wykupić Włocha na stałe.

Uwzględniając to, iż w tym sezonie były zawodnik Liverpoolu wystąpił raptem w 6 spotkaniach w barwach neapolitańskiego klubu, 31-latek ma nadzieję, że przenosiny na Stadio Renza Barbera będą idealnym rozwiązaniem.

W dniu wczorajszym odbyła się oficjalna prezentacja zawodnika, który już zdążył odbyć trening z nową drużyną prowadzoną od pewnego czasu przez Gian Piero Gasperiniego.
 
Wychowanek Hellas Verona dołączył do Napoli w 2010 z Liverpoolu za 3.7 miliona euro. w trakcie 2,5 lat spędzonych w Neapolu 10-krotny reprezentant "Squadra Azzurra" wystąpił w 83 spotkaniach strzelając 3 bramki.
 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy