OFICJALNIE: Dramat Marcina Kamińskiego. W 2019 roku już nie zagra

OFICJALNIE: Dramat Marcina Kamińskiego. W 2019 roku już nie zagra fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: VfB Stuttgart

Marcin Kamiński doznał urazu zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie.

W meczu pierwszej kolejki zaplecza Bundesligi naprzeciw siebie stanęły jedenastki Stuttgartu i Hannoveru. Lepsze wrażenie sprawili ci pierwsi, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 2-1.

Zwycięstwo miało jednak dla gospodarzy słodko-gorzki smak. Wszystko przez sytuację, która miała miejsce w 35. minucie spotkania. Wówczas to boisko z bandażem na prawym kolanie opuszczał Marcin Kamiński.

Niemalże zaraz po tym zdarzeniu reprezentant Polski udał się do szpitala na szczegółowe badania. Po nich klub za pośrednictwem mediów społecznościowych wystosował oficjalny komunikat, w którym poinformował, iż defensor zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Według niemieckiego klubu rekonwalescencja powinna potrwać sześć miesięcy.

Kamiński spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Fortunie Düsseldorf. Po tym okresie wrócił do Stuttgartu, by pomóc drużynie w walce o awans do Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy